Schafer Alia 2 ‘Li 4 Parça Bakır Düdüklü Tencere Seti

  • Fiyat : 0,00 TL (İndirim Oranı %5)
  • İndirimli : 0,00 TL + KDV (Kazancınız 0,00 TL)
  • KDV Dahil : 0,00 TL
  • Nakit Fiyatı : 0,00 TL
  • Adet : (10 adet kaldı)
Bu ürünün ücretsiz sevkiyatı sadece Kocaeli için geçerlidir.

Schafer Alia 2 'Li 4 Parça Bakır Düdüklü Tencere Seti -Otomatik düdüklü tencerelerdeki kullanımlarda, 18/10 CR/NI 304 KL. paslanmaz çelik kullanıldığı için dengeli ısı dağılımı termik kapsül tabanı yapısıyla %50 enerji tasarrufu sağlar. -Düdüklü tencereler sulu yemekler pişirmek için tasarlanmış zamana bağlı olarak içerisine konan gıdaların, buhar basıncı altında pişirilmesidir. -Üzerindeki pişirme (kademeli buhar çıkış ayarı yapan) ventili uzun sürede pişecek yiyecekleri az enerji ile kısa zamanda hazırlar. -Pişmesi zor olan yiyecekler için en uygun olan pişirme aracıdır. -En önemli nokta burada tencerenin kapağını talimata göre doğru kapatmak ve içerisine konan gıdaya göre pişirme ventilini ayarlayıp kısık ateşte verilen zaman süresinde pişirilmesidir. -Ocağın alevinin tencerenin taban çapını geçmeyecek şekilde olması da güvenlik açısından önemli bir detaydır.

Sipariş ve detaylı bilgi için bizi (0262) 323 03 04'den arayabilir ya da WhatsApp'dan müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Siparişlerinizi telefonla ya da mağazamıza gelerek verebilirsiniz. İndirimli fiyatlarımız sadece nakit ve kredi kartı ödemelerinde geçerlidir.
Çok Satanlar