Güvenli Alışveriş

Gizlilik

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için her şeyden daha önemlidir. goralavm.com’dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

– Goralavm.com’da satılan ürünlerin garantisi var mı?
Satışa sunduğumuz tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Ürünlerin tamir ve değişim işlemleri de garantör firma tarafından yapılır. Fatura veya garanti belgeniz varsa, size en yakın yetkili servisi arayarak garanti kapsamında ürününüzü tamir ettirebilir, gerekli durumlarda değişim talebinde bulunabilirsiniz. Bize gönderilen ürünler de firmamız tarafından yetkili servislere gönderilir, tamir ya da değişim işlemleri sitemiz bünyesinde yapılmaz.

– Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?
Her gün 09:00 – 20:00 saatleri arasında (0262) 323 03 04 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

– Goralavm.com’a nasıl güveneceğim?
Ziyaretçiler, bazı alışveriş sitelerinde muhatap bulamamaktadırlar. İlgili alışveriş sitesinde iletişim için bir telefon numarası olmadığı gibi ziyaretçiler gönderdikleri maillere de cevap alamamaktadırlar. Bu da o siteyle ilgili güvensizlik oluşturmaktadır.

goralavm.com, müşterilerine sürekli ve kaliteli olarak hizmet vermek için çalışmaktadır. Bizi; mağazamızı ziyaret etmek için 28 Haziran Mah. Turan Güneş Cad. No: 303 Bekirpaşa / Kocaeli adresinde bulabilir, aklınıza takılan sorular için (0262) 323 03 04 numaralı telefonla arayabilirsiniz.

– Memnuniyet garantisi nedir?

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZDİR. AMACIMIZ SİZLERE EN İYİ ALIŞVERİŞ HİZMETİNİ SUNMAKTIR. SİPARİŞ ÖNCESİNDE VE SONRASINDA HER ZAMAN YANINIZDAYIZ..